Podání přihlášky ke studiu

Sára Drozdová

Bc. Sára Drozdová
(absolventka IVP oboru Poradenství v odborném vzdělávání, prezenční forma, v roce 2014)

Proč jste si vybrala studium POV na IVP ČZU?
Zaujalo mě profil absolventa, možnosti uplatnění a obsahová náplň studia, která byla zaměřená do praxe.

Co Vám toto studium přineslo/dalo do Vašeho pracovního života a uplatnění na trhu práce? (které kompetence, znalosti či dovednosti jste získala apod.)
Prezentační dovednosti, znalosti z praxe, schopnost hledat relevantní informace a seznámení se zdroji informací. Také mnoho tipů pro lektorování a schopnost vytvořit vzdělávací kurzy.

Kde jste v současné době zaměstnána? Stručně představte svého zaměstnavatele (organizaci), kde pracujete.
Pracuji pro Asociaci institucí vzdělávání dospělých ČR (AIVD ČR), která je největším profesním sdružením v oblasti vzdělávání dospělých. AIVD ČR je nestátní, nepolitická a nezisková organizace zastřešující cca 200 organizací (soukromé vzdělávací, školy apod.) a spolupracuje se státními orgány a ostatními subjekty při přípravě a zavádění legislativních a jiných opatření v oblasti vzdělávání dospělých.

Popište svoji současnou pracovní pozici a její náplň.
Má pracovní pozice je vedoucí výkonná ředitelka. Mám na starosti chod celé asociace, plánování, reprezentaci asociace a finanční řízení.

Jakou radu či doporučení byste vzkázala budoucím studentům oboru POV na IVP ČZU?
Studium tvoří nedílnou součást našeho života, k uplatnění na trhu jsou potřeba i praktické zkušenosti. Možnost doplnit si teoretické poznatky o praxi bylo přínosné pro všechny z nás. Mimo vše uvedené jsem při studia získala mnoho kontaktů, ze kterých stále čerpám.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.