Podání přihlášky ke studiu

Pavla Tartanov

Mgr. Pavla Tartanov
(absolvent IVP oboru Poradenství v odborném vzdělávání, kombinovaná forma, v roce 2017)

Proč jste si vybrala studium POV na IVP ČZU?
Jediná VŠ instituce, kde lze studovat poradenství.

Co Vám toto studium přineslo/dalo do Vašeho pracovního života a uplatnění na trhu práce? (které kompetence, znalosti či dovednosti jste získala apod.)
Pracuji jako poradce, disponuji odbornými kompetencemi, získala jsem nadstavbové kompetence poradce - povědomí o možných přístupech v poradenství včetně možnosti využití technologiií, rozvoj komunikačních dovedností, prezentace a sebeprezentace, zásady pro poskytování poradenství... nelze vše vyjmenovat.

Kde jste v současné době zaměstnána? Stručně představte svého zaměstnavatele (organizaci), kde pracujete.
Soukromá lékařská praxe - pediatrie + OSVČ poradenství.

Popište svoji současnou pracovní pozici a její náplň.
OSVČ - poradce v péči o dítě, výživa dětí, kouč matek, dětská sestra.

Jakou radu či doporučení byste vzkázala budoucím studentům oboru POV na IVP ČZU?
Snažte se využít studium pro svůj růst, nikoli jako povinnost, na IVP dostáváte k rozvoji mnoho příležitostí, které byste v komerční sféře museli velmi draze platit.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.