Podání přihlášky ke studiu

Kamila Trousilová

Bc. Kamila Trousilová
(absolvent IVP oboru Poradenství v odborném vzdělávání, prezenční forma,  v roce 2017)

Proč jste si vybrala studium POV na IVP ČZU?
Zaujalo mě prostředí (místo, budova) i humanitní obor.

Co Vám toto studium přineslo/dalo do Vašeho pracovního života a uplatnění na trhu práce? (které kompetence, znalosti či dovednosti jste získala apod.)
Studium mi přineslo zdokonalení prezentování sebe i svých názorů, umět si vyhledat potřebné informace a citovat, pracovat ve skupině na projektech, odborné znalosti, obohatily mě také zkušenosti jednotlivých vyučujících a odborníků z praxe pozvaných na výuku. Celkově jsem si odnesla hodně cenných zkušeností.

Kde jste v současné době zaměstnána? Stručně představte svého zaměstnavatele (organizaci), kde pracujete.
V současné době pracuji v organizaci Reliant ( www.reliant.eu ) orientující se primárně na poradenství a vzdělávání v oblasti moderní dopravy, spedice a logistiky. Aktivně působíme při získávání finančních prostředků z evropských zdrojů pro naše klienty, poskytujeme dotační poradenství k výzvám v rámci operačního programu Zaměstnanost. Reliant je také vydavatelem logistického měsíčníku LogisticNEWS zaměřeného na výrobu, obchod a supply chain. Pořádáme největší logistickou konferenci ve střední Evropě "Speed chain".

Popište svoji současnou pracovní pozici a její náplň.
Má pracovní pozice je Koordinátorka vzdělávání. Ve společnosti Reliant jsem kontaktní osoba plně zodpovědná za vzdělávací oblast. Mou pracovní náplní je plánování, organizování a realizace kurzů, které jsou buď realizované z dotací, nebo za přímé firemní peníze. S tím samozřejmě souvisí také dokumentace, kterou částečně provádím a především dodávám administrátorce evropských projektů, která je dále zpracovává.

Jakou radu či doporučení byste vzkázala budoucím studentům oboru POV na IVP ČZU?
Čím dál více se setkávám s faktem, že si mladí lidé stěžují na to, že jim studium nic nepřináší a nevědí, co by chtěli v životě dělat. Využijte vstřícného přístupu a odborných zkušeností kantorů na IVP, najděte si v tom svou oblast zájmu, zajímejte se, zapojujte se v rámci výuky, diskutujte a obohacujte se navzájem. Studium na IVP vám může mnoho dát, ale musíte tomu být otevřeni a hledat příležitosti k vlastnímu rozvoji. Samo k vám nic nepřijde, ani ve studiu, ani potom v pracovním životě.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.