Uzavření budovy IVP

V týdnu od 4. do 8. července 2022 bude z provozních důvodů budova IVP uzavřena.

Srdečně vás zveme na Zahradní slavnost – 11. června oslavíme 70. výročí samostatné ČZU

Do suchdolského kampusu se navrací událost spojená s životem všech, kteří mají k České zemědělské univerzitě v Praze nějakou vazbu. Ať už jako studenti, pedagogové či absolventi, nebo jako její příznivci. Pátý ročník Zahradní slavnosti bude událostí roku a zároveň oslavou sedmdesátileté samostatnosti univerzity.