Podání přihlášky ke studiu

Jana Janecká

Bc. Jana Janecká
(absolvent IVP oboru Poradenství v odborném vzdělávání, kombinovaná forma, v roce 2016)

Proč jste si vybrala studium POV na IVP ČZU?
Předměty se mi zdály jako průnik mezi pedagogikou a andragogikou, to se mi líbilo. Nedostala jsem se na andragogiku na UK, tak jsem zkusila POVK. Líbila se mi lokalita školy a také, že se jedná o menší budovu, kde není tolik anonymity jako na velkých fakultách.

Co Vám toto studium přineslo/dalo do Vašeho pracovního života a uplatnění na trhu práce? (které kompetence, znalosti či dovednosti jste získala apod.)
Uplatňuji znalosti paradoxně především z informatických předmětů (ICT, LMS systémy...), uplatňuji i různé metodiky z pedagogiky, andragogiky a psychologie. Oceňuji především komplexnost předmětů, důraz na praxi a otevřenost a vstřícnost kantorů.

Kde jste v současné době zaměstnána? Stručně představte svého zaměstnavatele (organizaci), kde pracujete.
Pracuji ve společnosti HC Advisory Services (člen skupiny PPF) na projektu DOK – ten vznikl v roce 2017 a propojuje know how z oboru pojišťovnictví s oblastí moderních technologií. Lidé už nemusí kvůli pojištění na pobočku nebo zvát pojišťováka k sobě domů. Získávají od nás nástroj, díky kterému pojištění rozumí a sami o něm rozhodují pohodlně přes internet.

Zákazníkům umožňujeme mít pojistné smlouvy ze všech pojišťoven na jednom místě. Smlouvy zkontrolujeme a srozumitelně ohodnotíme DOK indexem. Každý tak má nejen přehled o svém pojištění, ale také podklad k rozhodnutí, zda přijmout naše doporučení. Navíc hlídáme výročí smluv, pomůžeme s pojistnou událostí i se sjednáním pojištění. Vytváříme zkrátka službu, která pomáhá lidem se vším okolo pojištění, online, zdarma a bez nátlaku.

Popište svoji současnou pracovní pozici a její náplň.
HR Consultant

- Interní nábor:

  •  tvorba inzerátů
  • pre-screening uchazečů, selekce životopisů
  • vedení výběrových řízení
  • onboarding nováčků

 - Práce se sociálními médii, HR marketing

- Účast na pracovních veletrzích, spolupráce s vysokými školami

- HR agenda, příprava pracovněprávních dokumentů, nástupní a výstupní formality

- Reporting managementu společnosti

Jakou radu či doporučení byste vzkázala budoucím studentům oboru POV na IVP ČZU? 

Jděte do toho! :-)

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.