Podání přihlášky ke studiu

Ondřej Šindar

Ing. Ondřej Šindar 
(absolvent IVP oboru Poradenství v odborném vzdělávání, prezenční forma,  v roce 2015)

Proč jste si vybral studium POV na IVP ČZU?
Studium na IVP jsem si vybral z důvodu zaměření studia, a to kombinace pedagogiky, psychologie a poradenství ve vzdělávání.

Co Vám toto studium přineslo/dalo do Vašeho pracovního života a uplatnění na trhu práce? (které kompetence, znalosti či dovednosti jste získala apod.)
Jedním z největších přínosů ze studia na IVP jsou nepochybně prezentační a komunikační dovednosti. Zdá se to být základem, ale není tolik škol, které se soustředí na tyto dovednosti. Díky tomu se lépe orientuji v mém momentálním zaměstnání.

Kde jste v současné době zaměstnán? Stručně představte svého zaměstnavatele (organizaci), kde pracujete.
Pracuji jako Recruitment Consultant v personálně poradenské společnosti Hays. Je to mezinárodní společnosti, která se specializuje v náboru nových zaměstnanců napříč různými divizemi. (IT, Sales, Marketing, Accountancy, Finance, Logistics....atd). 

Popište svoji současnou pracovní pozici a její náplň.
Náplní mé pozice search kandidátů pomocí interní databáze, jobs.cz, LinkedInu a jiných sociálních sítí, pre-sceening cally s kandidáty a následné pohovory. Vyhledávání pracovních příležitostí pro kandidáty. Udržování a rozvoj vztahů s našimi stávajícími i novými klienty.

Jakou radu či doporučení byste vzkázal budoucím studentům oboru POV na IVP ČZU?
Poradil bych jim, aby již v rámci studia pracovali na nějaké trainee pozici, kterých je dnes na pracovním trhu dostatek. Také aby se zaměřili na studium jazyka, a to angličtiny jako samozřejmosti, a nejlépe ještě jednoho světového jazyka. V neposlední řadě, aby se orientovali v programech MS Office, hlavně excel a jeho složitější funkce (kontingeční tabulky, V-look up a jiné funkce).

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.