Podání přihlášky ke studiu

Denisa Krahulíková

Bc. Denisa Krahulíková
(absolvent IVP oboru Poradenství v odborném vzdělávání, prezenční forma, v roce 2016)

Proč jste si vybrala studium POV na IVP ČZU?
Líbilo se mi praktické zaměření studia. Později jsem zjistila, že se vyučuje nejen v krásném autentickém prostředí v Malé Chuchli, ale i v přátelském a nápomocném kolektivu.

Co Vám toto studium přineslo/dalo do Vašeho pracovního života a uplatnění na trhu práce? (které kompetence, znalosti či dovednosti jste získala apod.)
Za největší přínos považuji to, že se nebojím vystupovat před lidmi, vím jak na perfektní prezentaci a nebojím se prezentovat jakékoliv téma. Mimo to jsem se naučila stanovit cíle a jednotlivé kroky programů/projektů, to mi bylo nápomocné nejen v dalším studiu, ale i v mé profesi.

Kde jste v současné době zaměstnána? Stručně představte svého zaměstnavatele (organizaci), kde pracujete.
Momentálně nemám pracovní pozici. Jsem studijně na programu Erasmus+ v Itálii na univerzitě v Trentu. Před tím jsem rok a půl pracovala ve Středočeském inovačním centru. Jeho hlavním cílem je podpora výzkumu, vývoje a inovací na území Středočeského kraje, propojení firem a akademické sféry a posilování konkurenceschopnosti Středočekého kraje na národní i globální úrovni.

Popište svoji současnou pracovní pozici a její náplň.
Nejdříve jsem pracovala jako asistentka a poté jako RIS3 odborná asistentka. Mojí pracovní náplní byla především komunikace s firmami, akademickou sférou a zahraničními partnery. Příprava a korekce projektové dokumentace a vedení sociální sítě pro Smart Cities.

Jakou radu či doporučení byste vzkázala budoucím studentům oboru POV na IVP ČZU?
Pokud nechcete mít masový obor, chcete individuální a vřelý přístup spolu se získáním kvalitního vzdělání od skvělých pedagogů, pak je pro Vás jasná volba - IVP.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.