Podání přihlášky ke studiu

Dorota Vajčnerová

Bc. Dorota Vajčnerová
(absolventka IVP oboru Poradenství v odborném vzdělávání, prezenční forma, v roce 2017)

Proč jste si vybrala studium POV na IVP ČZU?
Zájem o obor a menší - rodinná velikost školy i skupiny.

Co Vám toto studium přineslo/dalo do Vašeho pracovního života a uplatnění na trhu práce? (které kompetence, znalosti či dovednosti jste získala apod.)
Studium je dle mého názoru velmi prakticky zaměřeno. Teorie je skvěle doplněna o praktická cvičení, bloky na sebe vhodně navazují. Získala jsem hlubší znalosti z pedagogiky, andragogiky, poradenství a ICT systémů. Pozitivně hodnotím také úkoly na tvorbu vzdělávacích akcí a jiných projektů, hodně prezentování a vystupování před skupinou -> zlepšení komunikačních a prezentačních dovedností.

Kde jste v současné době zaměstnána? Stručně představte svého zaměstnavatele (organizaci), kde pracujete.
ELFIUM s.r.o. (http://www.elfium.cz/index) - společnost která se zabývá nastavováním systému řízení ve firmách, vzděláváním vedoucích pracovníků i zaměstnanců, změnové projekty, HR služby, pomoc firmám se získáním dotací z EU na vzdělávání aj.

Popište svoji současnou pracovní pozici a její náplň.
Project Coordinator - Řízení interních projektů, práce s projektovým plánem, organizace a zajištění marketingových akcí a akcí pro zákazníky, komunikace s dodavateli a klienty, vedení výběrových řízení, administrativní podpora týmu konzultantů, pomoc a zástup Office Managera, příprava kurzů a materiálů, úprava dokumentů a prezentací na kurzy.

Jakou radu či doporučení byste vzkázala budoucím studentům oboru POV na IVP ČZU?
Využijte všech možností a příležitostí, které Vám IVP nabízí. Díky skvělým vyučujícím se můžete dostat k nejen k zajímavým informacím, ale také si můžete vyzkoušet "nanečisto" spoustu situací, se kterými se můžete setkat v reálném i pracovním životě. Získáte také praktické tipy a nástroje pro svoji další práci (tipy jak na CV a Europass, tipy na IT programy pro tvorbu prezentací/kurzů/vzdělávacích programů, postupy a materiály pro koučink sebe sama, ale i ostatních...). Ptejte se, zapojujte se a tvořte - máte jedinečnou možnost si vyzkoušet věci "nanečisto" a získat na ně zpětnou vazbu. Bude se Vám to hodit do praktického života.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.