Podání přihlášky ke studiu

Denisa Lojdová

 

Bc. Denisa Lojdová
(absolvent IVP oboru Poradenství v odborném vzdělávání, prezenční forma, v roce 2016)

Proč jste si vybrala studium POV na IVP ČZU?
Jako jediný obor v Praze nabízel kombinaci vzdělání v oblasti poradenství, andragogiky, psychologie. Přispěla i přátelská atmosféra menšího Institutu v Malé Chuchli a v neposlední řadě všeobecná prestiž ČZU.

Co Vám toto studium přineslo/dalo do Vašeho pracovního života a uplatnění na trhu práce? (které kompetence, znalosti či dovednosti jste získala apod.)
Studium mi dalo spoustu nových znalostí, které rozšířily můj všeobecný přehled v kariérní oblasti, ale i schopnost vystupovat na veřejnosti- zlepšily se mé prezentační dovednosti. Schopnosti zpracovat v podstatě jakékoliv téma do kvalitní podoby a následně jej odprezentovat. Umět si určit cíl, kroky, které k němu povedou a na ty se následně zaměřit, vše jsem schopná si pak zhodnotit na základě zpětné vazby nebo případného šetření. IVP mi všeobecně dalo velice reálný rozhled, věci, které jsem si dříve neuvědomovala - nyní potkávám v běžné praxi a utvrzuje mě to každý den v tom, že vzdělání, které jsem zde získala, bylo prospěšné a kvalitní.

Kde jste v současné době zaměstnána? Stručně představte svého zaměstnavatele (organizaci), kde pracujete.
Aktuálně ještě studuji v dálkové formě Management rozvoje měst a regionů se zaměřením na lidské zdroje. Pracuji na plný úvazek ve společnosti TECHO, a.s. (www.techo.com) - přední výrobce kancelářského nábytku v Evropě a především dodavatel designových interiérů komerčních prostor. Společnost je hodně zaměřená na proklientský přístup a zakládá si na splnění klientových požadavků i přes fakt, že by měly být všechny atypické.

Popište svoji současnou pracovní pozici a její náplň.
Pracuji na pozici HR Asistentky. Naše HR oddělení se skládá pouze ze mě a mé nadřízené HR manažerky. Mou hlavní pracovní náplní je hledání nových zaměstnanců - inzerce volných pracovních pozic, komunikace s úřady, následná selekce CV a pohovory s uchazeči. Veškerá agenda spojená s náborem po přípravu vstupního zaškolení. Dále mám na starost správu vozového parku - opět s tím spojená agenda a zaměstnanecké benefity - pravidelně komunikuji s jazykovou školou, kde plánujeme našim zaměstnancům výuku. Mým dalším úkolem je správa firemního intranetu - aktualizuji informace, fotografie, interní dokumenty. Další činností a pro mě velkou výzvou bylo kompletní zpracování interního časopisu TECHOINFO, kterému se nakonec dočkalo velké pochvaly. Jsem součástí RADY pro sociální sítě, kam přidávám své příspěvky, většinou náborovými.

Jakou radu či doporučení byste vzkázala budoucím studentům oboru POV na IVP ČZU?
Zaměřte se na svou kariéru již během studia. Není nad to, když znáte sami sebe, umíte posoudit své možnosti a zkoušíte své hranice každým dnem posouvat dál a dál. Nebojte se toho, nebojte se zkoušet a chybovat. Využijte všeho, co Vám tento obor nabízí. Žádný z úkolů není zbytečný - vše má své opodstatnění, které následně zažijete v praxi.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.