XV. ročník Mezinárodní vědecké konference EDUCO 2020

Téma konference: "DIDAKTICKÉ A ENVIRONMENTÁLNÍ ASPEKTY V PŘÍPRAVĚ UČITELŮ PŘÍRODOVĚDNÝCH, ZEMĚDĚLSKÝCH A PŘÍBUZNÝCH OBORŮ"

Termín konání konference: 19. 3. – 21. 3. 2020

Termín zaslání přihlášky na konferenci: do 16. 2. 2020

Vyplněnou přihlášku zašlete mailem na adresu: konferenceeduco@rektorat.czu.cz

Pořadatelské instituce:
Institut vzdělávání a poradenství ČZU v Praze
Katedra zoológie a antropológie FPV UKF v Nitre
Geologická sekce PřF UK v Praze
Klub ekologické výchovy, asociace pedagogů a škol pro environmentální vzdělávání Praha

Organizační výbor konference:
PhDr. Jitka Jirsáková, Ph.D.
doc. PhDr. Radmila Dytrtová, CSc.
Ing. Barbora Jordánová
doc. PaedDr. RNDr. Milada Švecová, CSc.
PaedDr. Anna Sandanusová, Ph.D.
RNDr. Dobroslav Matějka, CSc.
Mgr. Ilona Horychová

Tematické okruhy (sekce):
Optimalizace přírodovědného a zemědělského vyučování
Environmentální výchova a její aplikace v praxi
Kritické myšlení – teorie a praxe vzdělávání
Poradenství jako součást formálního vzdělávání

Cíl konference: výměna zkušeností a informací, navázání spolupráce, příprava společných projektů, mobilit aj.

Podrobný program konference bude zaslán přihlášeným účastníkům dva týdny před zahájením konference.

Výstupem z konference bude recenzovaný elektronický sborník s ISBN.

Konference je určena učitelům a ředitelům škol a pedagogům vysokých škol, které se podílejí na přípravě učitelů. Zároveň je konference určena odborníkům z oblasti odborného vzdělávání a pedagogické praxe.

Místo konání konference:  Penzión Medvedica, s.r.o., Chatová oblasť Lieskovec 3008, 059 41 Tatranská Štrba, Slovenská republika, http://penzion-medvedica.slovakiahotel.net/cs/