Podání přihlášky ke studiu

XIII. ročník Mezinárodní vědecké konference EDUCO 2018

XIII. ročník Mezinárodní konference EDUCO s názvem: „Příprava učitelů přírodovědných, zemědělských a příbuzných oborů v měnících se požadavcích praxe“ proběhl ve dnech 8. – 10. 3. 2018 v Tatranské Štrbě na Slovensku. Hlavním organizátorem letošního ročníku byla Katedra zoológie a antropológie FPV UKF v Nitře. Mezi pořadatelské instituce patřili Institut vzdělávání a poradenství ČZU v Praze, Geologická sekce PřF UK v Praze a Klub ekologické výchovy, asociace pedagogů a škol pro environmentální vzdělávání Praha.
Na konferenci zazněly příspěvky ve čtyřech sekcích. V letošním roce se příspěvky zaměřily na oblast problematiky výchovy ke zdraví, současné problémy výuky geologie a její zařazení do kurikula, byla zmíněna problematika praxí v rámci učitelských programů, možnosti vzdělávání budoucích učitelů, problematika naučných stezek, kompetence učitele a jak podpořit kompetence učitelů, jak formálně hodnotit žáky, také netradiční pojetí výuky matematiky, včetně sebeevaluace učitelů.
Závěry z konference ke stažení – zde.
Příští XIV. ročník Mezinárodní konference EDUCO 2019, který se bude konat opět v Tatranské Štrbě na Slovensku ve dnech 28. - 30. 3. 2019, bude tentokrát v gesci Institutu vzdělávání a poradenství (IVP ČZU v Praze).

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.