Podání přihlášky ke studiu

Spuštěno přihlašování na NOVÝ studijní program Kariérové poradenství a vzdělávání

Od 22.4. do 5.6. 2020 se můžete přihlásit na NOVÝ studijní program Kariérové poradenství a vzdělávání. Obsah programu je unikátní, nikde jinde stejně zaměřený studijní program v České republice nemůžete studovat. Maturitní vysvědčení zašlete nejpozději do 14. července, přijímacích zkoušek se můžete zúčastnit i bez maturitního vysvědčení. Přijímací řízení bude probíhat v týdnu od 6.7. do 10.7.2020.

Zajímáte se o poradenství, psychologii, andragogiku, psychologii či personalistiku? Chcete umět rozvíjet potenciál druhých? Chcete získat dovednosti v oblasti používání metod a nástrojů v kariérovém poradenství, schopnost vést poradenský rozhovor či vzdělávací akci zaměřenou na kariérové vzdělávání? Přihlaste se k nám, nebudete litovat! Otevřete nové možnosti svého uplatnění na trhu práce!

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.