Jak učit žáky středních škol kariérně myslet

Rádi bychom pozvali všechny školní kariérové poradce (především těch středních odborných škol, ale i kohokoli se zájmem o kariérové poradenství) na závěrečnou online konferenci a prezentaci výsledků projektu s názvem "Návrh a implementace konceptu a metodiky „career learning“ v odborném vzdělávání" (TL02000256), který byl spolufinancovaný se státní podporou Technologické agentury ČR v rámci Programu ÉTA.  Cílem projektu bylo vytvořit a publikovat obecně použitelnou strategii, jak ve středním odborném vzdělávání efektivně implementovat kariérové vzdělávání a poradenství do ŠVP škol.

Konference je ZDARMA. Bude probíhat zcela ONLINE v prostředí MS Teams v PO 12. 12. 2022 14:15 – 19:00.
Registrovaným účastníkům bude zaslán odkaz na konferenci.

Registrace na online konferenci -  https://forms.office.com/e/eNJ08xjvx1

Dárek pro účastníky - materiál - Rady a tipy, jak zavádět kariérové poradenství v prostředí středních odborných škol a jak učit žáky kariérně myslet.

Konference bude nahrávána!!! Nahrávka bude sloužit pro propagaci projektu a jeho výstupů.
Nahrávka z konference - https://www.youtube.com/watch?v=hBRuJfQxD1w.

Program konference:
14:15 - 14:20 = zahájení konference
14:20 - 15:00 = Valery Senichev "Trendy a inovace v kariérovém poradenství"
15:00 - 15:40 = Přemysl Gubani "Jak využít veletrh práce/škol pro kariérní rozvoj žáků/studentů"
15:40 - 16:20 = Lenka Hájková "HR tipy pro kariérové poradce"
16:20 - 17:00 = Martina Baierová "Myšlenkové mapy a kariérové poradenství"
17:00 - 17:50 = zkušenosti kariérových poradkyň z vybraných středních odborných škol
17:50 - 18:50 = představení strategie rozvoje CMS u žáků SOŠ (Kamila Urban, Jiří Votava, Jana Gürtler a Jitka Jirsáková)
18:50 - 19:00 = zakončení konference, předání handoutu pro kariérové poradce