Podání přihlášky ke studiu

Veletrh pracovních příležitostí 2018

IVP zve studenty všech bakalářských oborů na Veletrh pracovních příležitostí, který se bude konat ve čtvrtek 22. února 2018 od 10:00 do 15:00 hodin v areálu ČZU v Praze.

Na veletrhu budou poradenské firmy a neziskové organizace prezentovat nabídku svých trainee programůpracovních míst na částečné úvazky i hlavní pracovní poměry, ale i možnost stáže, praxe či spolupráce při psaní bakalářských prací apod.

Hlavním cílem veletrhu je poskytnout studentům i absolventům IVP dostatek informací pro jejich lepší a rychlejší orientaci na trhu práce, snadnější vyhledávání budoucích pracovních příležitostí, případně umožnit osobní kontakt mezi studenty a firmami/organizacemi za účelem zprostředkování práce, stáže, praxe nebo spolupráce na bakalářských pracích.

Další informace v přiloženém letáku.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.