Podání přihlášky ke studiu

Spuštěno DALŠÍ přihlašování na studijní program Učitelství praktického vyučování (v rámci COVID-19) - pro dosud nepřihlášené uchazeče

V rámci pandemie viru COVID-19 je nabízena další možnost podat přihlášku ke studiu programu Učitelství praktického vyučování, a to pro uchazeče, kteří ještě nestihli podat přihlášku do 30. dubna, více informací zde: https://www.ivp.czu.cz/cs/r-15794-ucitelstvi-praktickeho-vyucovani.

Poznámka: termín přijímací zkoušky bude pro všechny uchazeče programu Učitelství praktického vyučování stejný, v období od 10. srpna do 11. srpna 2020 (jak pro již přihlášené uchazeče, tak pro nově přihlašující se uchazeče).

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.