Podání přihlášky ke studiu

Oddělení CŽV na IVP

Na Institutu vzdělávání a poradenství (IVP) dochází k rozvoji Oddělení celoživotního vzdělávání, které nově vzniklo při zahájení akademického roku 2023/2024.

Oddělení připravuje své vlastní vzdělávací akce, které jsou spojeny s odborností institutu (např. Úspěšná komunikace s klientem a řešení konfliktních situací a Prezentace s jistotou aneb Jak na veřejné vystupování a rétoriku), ale zároveň se podílí i na koordinaci a odborné pomoci u kurzů CŽV jednotlivých součástí univerzity, např. ve spolupráci s Lesy ČZU. V současné době IVP též spolupracuje na vzdělávacích kurzech FŽP, zároveň se bude podílet na organizaci kurzů CŽV, které budou součástí připravováno projektu Podpora zelených dovedností a udržitelnosti na ČZU.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.