Podání přihlášky ke studiu

Nová vzdělávací platforma “Future Work 4s”

IVP společně s dalšími členy konsorcia projektu “The Future Work 4s” otvírá nové gamifikované online kurzy (MOOC). Od 5. března se můžete do platformy zaregistrovat a dozvědět se více o kariérovém poradenství, podnikání či udržitelném rozvoji a začít rozvíjet své sociální nebo ICT dovednosti.

Vzdělávání v kurzech je bezplatné a dostupné na platformě MOOC Future Work do konce roku 2024. Platforma obsahuje 4 online kurzy s možností volného výběru:

  1. Zelené dovednosti (Získejte základní znalosti o podmínkách života na Zemi, vlivu člověka na ekosystémy a klíčových globálních problémech naší doby).
  2. Digitální dovednosti (Získejte pokročilejší znalosti a dovednosti v oblasti používání digitálních technologií a jejich využití v konkrétních oblastech studia).
  3. Podnikatelské dovednosti (Získejte základy v oblasti podnikání a vybavte se nástroji a zdroji pro realizaci svých podnikatelských ambicí).
  4. Sociální a kariérní dovednosti (Prohlubte si znalosti o současných trendech na trhu práce a rozvíjejte širokou škálu dovedností pro uplatnění na trhu práce).

Hlavní rysy MOOC Future Work:

  • Osvědčení o absolvování: Po absolvování každého kurzu obdrží účastníci hodnotný certifikát, který prokazuje jejich nově nabyté odborné znalosti.
  • Interaktivní a herní učení: Zapojení do výuky probíhá pomocí dynamických a zábavných online výukových metod, díky nimž je učení příjemné a efektivní.
  • Získání praktických dovedností: Každý kurz je navržen tak, aby účastníkům poskytl hmatatelné a použitelné dovednosti, což zajišťuje praktickou a hodnotnou vzdělávací cestu.
  • Bez poplatků: Všechny kurzy jsou zcela zdarma. Využijte výhod kvalitního vzdělávání bez jakékoli finanční zátěže.

Nenechte si ujít příležitost zlepšit své dovednosti!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.