Výsledek volby zástupců za akademické pracovníky a za studenty IVP do Akademického senátu ČZU v Praze

Volební komise IVP vyhlašuje výsledek volby zástupců IVP za akademické pracovníky a studenty do Akademického senátu ČZU v Praze ze dne 7. a 8. listopadu 2023.

V nadcházejícím funkčním období bude IVP v Akademickém senátu ČZU v Praze zastupován:

• za akademické pracovníky Ing. Václavem Silovským,
  • za studenty slečnou Annou Křížovou.

Za Volební komisi IVP

Ing. Karel Němejc, Ph.D. (předseda)
PhDr. Lucie Smékalová, Ph.D. et Ph.D., členka
Mgr. Jiří Votava, Ph.D., člen