Podání přihlášky ke studiu

Výběr studentů na Erasmus

Institut vzdělávání a poradenství nabízí studentům všech programů možnost dlouhodobých studijních pobytů či pracovních stáží na univerzitách v zahraničí.

Minimální délka studijního pobytu na partnerské univerzitě jsou čtyři měsíce. Minimální délka pracovní stáže v zahraničí jsou dva měsíce. Výběr uchazečů na pracovní stáže (ideálně v červnu a červenci 2021) a na studium v zahraničí v zimním či letním semestru 2021/2022 bude probíhat od 15. do 28. 2. 2021.

Nepropásněte skvělou příležitost získat cenné zkušenosti v zahraničí a zašlete motivační dopis v angličtině nejpozději do 15. 2. 2021!

Více informací v přiloženém letáku.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.