Podání přihlášky ke studiu

VPP ČZU 2021 online JAK NA TO

 Chystáte se na Veletrh pracovních příležitostí?

 

V tomto článku se dočtete, co vás čeká, jak dosáhnout úspěchu a jak se co nejlépe připravit. Veletrh proběhne na platformě BRAZEN, která stojí na individuálním setkání (1:1) mezi studentem a zástupcem společnosti.

SAMOZŘEJMNĚ TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NA KONCI

 

Zaregistrujte se

Po registraci vyplňte profil a nahrajte svoje CV.

Aby platforma dobře fungovala, máme omezený počet registrací na 800 studentů. Pokud si tedy po registraci nevyplníte profil do týdne, tak budete smazáni, abychom uvolnili místo těm, kteří mají o účast na veletrhu zájem.

 

 

Projděte si stánky

Hned po dokončení registrace si můžete procházet stánky vystavovatelů. Prohlédněte si koho hledají a co nabízejí. Pokud vás stánek zaujme, můžete zanechat vzkaz a upozornit na sebe dopředu.

 

Příjemná nabídka na setkání dopředu

Může se stát, že váš profil náboráře zaujme natolik, že vás pozvou na setkání dopředu. Je to znamení, že o vás mají velký zájem a vy nebudete muset čekat ve frontě na setkání, protože si setkání můžete domluvit na pevný čas předem.

 

Pokud setkání přijmete, uložte si jej do kalendáře, protože nepřijít na domluvené online setkání je stejné, jako nepřijít na pohovor /ZAVÍRÁ TO DVEŘE/.

 

 

Postavte se do fronty

U každé společnosti označte nabídku, která vás zajímá – položí vám několik otázek (0-5). Odpovězte podle pravdy a upřímně – pomůže to zástupcům společnosti při setkání.

 

Fronta vám ukazuje, kolik lidí je před vámi a kolik cca času máte (o krapet lepší než na poště). Využijte příležitost a prohlížejte další stánky anebo se koukněte na nějaké z našich rozvojových videí.

 

 

Co se stane až dojdu na řadu?

Až přijdete na řadu máte 8 minut zaujmout zástupce firmy. Začínáte chatem – zkuste je zaujmout. Vaším cílem by mělo být dosáhnout video hovoru.

Pokud vám zástupce společnosti nabídne video hovor – určitě přijměte. Pokud se na video hovor necítíte, můžete zkusit požádat, jestli nezůstanete jen u chatu. 

 

 

 

 

Jak nejlépe zaujmout?

  • Můžete prozkoumat stránky BRAZEN. Užitečné návody na jejich stránkách najdete ZDE.
  • Můžete navštívit webinář VPP edition - Jak se hledá práce v 21. století, který se koná
  1. 3. 2021 (registrace ZDE), 23. 3. 2021 (registrace ZDE) a 24. 3. 2021 (registrace ZDE).
  • Můžete si pročíst náš pomocný leták.
  • Popřemýšlejte nad sebou alespoň pár dní dopředu.

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu