Podání přihlášky ke studiu

Studium a práce v zahraničí

Institut vzdělávání a poradenství nabízí studentům všech oborů možnost dlouhodobých studijních či pracovních stáží na univerzitách v zahraničí.

Minimální délka studijního pobytu na partnerské univerzitě jsou čtyři měsíce. Výběr uchazečů na studium v zimním či letním semestru 2019/2020 bude probíhat na IVP dne 20. 2. 2019.

Minimální délka pracovní stáže v zahraničí jsou dva měsíce. Výběr uchazečů na studium v letním semestru 2018/2019 (ideálně v červnu a červenci) nebo v zimním či letním semestru 2019/2020 bude probíhat na IVP taktéž dne 20. 2. 2019.

Více informací v letáku nebo v kanceláři č. 78 (Ing. B. Jordánová)

Nepropásněte skvělou příležitost získat cenné zkušenosti v zahraničí a zašlete motivační dopis v angličtině nejpozději do 15 2. 2019!

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.