Podání přihlášky ke studiu

Proběhl Veletrh pracovních příležitostí

Dne 22. února 2018 od 10:00 do 15:00 hodin v areálu ČZU v Praze nově v budově MCEV I a II. Na veletrhu se prezentovalo 47 celouniverzitních vystavovatelů pod hlavičkou Career Centra ČZU a 66 za jednotlivé fakulty, včetně institutu.
Za IVP vystavovali STUDENT AGENCY, Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky, DHL Express (Czech Republic) s.r.o. a Úřad práce České republiky - Krajská pobočka pro hlavní město Prahu.
Na veletrhu jednotlivé firmy a organizace prezentovali své nabídky trainee programů, pracovních míst na částečné úvazky i hlavní pracovní poměry, ale i možnosti stáží, praxe či spolupráce při psaní bakalářských prací apod.
Rádi bychom touto cestou poděkovali všem vystavovatelům za účast na veletrhu. Děkujeme také 12 zapojeným studentkám a studentům IVP, kteří pomáhali při organizaci v den veletrhu.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.