Podání přihlášky ke studiu

Pracovní stáže Erasmus+

Nemůžete si z časových důvodů dovolit vycestovat na Erasmus+ studijní stáž na zahraniční univerzitu? Nezoufejte, máte možnost vycestovat i na kratší dobu - na pracovní stáž o délce alespoň 2 měsíce.

Pracovní stáž v rámci programu Erasmus+ může absolvovat každý student v průběhu svého studia včetně období letních prázdnin.

Student může vycestovat i na absolventskou stáž po úspěšném ukončení studia, musí se však přihlásit na IVP ještě před absolvováním státní bakalářské zkoušky.

Vyhledejte si na portálech erasmusintern.org, europlacement.com či praxisnetwork.eu evropskou firmu, organizaci, neziskovku, nevládní sdružení, nebo oddělení na univerzitě a zašlete vybrané firmě svůj motivační dopis.

Na pracovní stáže je výběrové řízení průběžné, přihlásit se můžete kdykoliv během roku u koordinátorky programu Erasmus+ na IVP (jordanova@ivp.czu.cz).

Každý  stážista má nárok na stipendium ve výši 600 až 699EUR/měsíc.

Další  užiteční informace o pracovní stáži zde.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.