Podání přihlášky ke studiu

Noví členové posilují Vědeckou radu IVP

Vědeckou radu IVP nedávno doplnili uznávaní odborníci z oblasti vzdělávání a pedagogiky, což přináší nový impuls do naší práce.

Mezi novými členy je prof. PhDr. MgA. František Vaníček, Ph.D., který přináší své bohaté znalosti a zkušenosti do našeho kolektivu. Tímto krokem chceme navázat spolupráci ve vybraných oblastech, posílit tvůrčí činnost a kontinuálně zvyšovat její kvalitu.

Na nadcházejícím zasedání, které se uskuteční 11. prosince 2023, bude Vědecká rada IVP diskutovat o tvůrčí činnosti IVP s důrazem na její soulad s naším strategickým záměrem. Očekáváme produktivní diskuse a věříme, že se nám podaří přinést nové nápady a iniciativy, které nás posunou vpřed.

Těšíme se na spolupráci s našimi novými členy ve Vědecké radě IVP a věříme, že jejich přínos přispěje k dalšímu rozvoji IVP.

prof. Ing. Petr Valášek, Ph.D.
prorektor pro kvalitu vzdělávací a tvůrčí činnosti
pověřený ředitel IVP

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.