Podání přihlášky ke studiu

Nové posily v týmu IVP

V akademickém roce 2023/2024 došlo k personálnímu posílení týmu Institutu vzdělávání a poradenství (IVP), které má především výrazně rozšířit projektovou i výzkumnou činnost institutu a přenášet aktuální zkušenosti nejen do výuky ale i do koncepce jednotlivých studijních předmětů, témat závěrečných prací a propojovat témata prací s potřebami praxe.

Velmi rychlý vývoj vzdělávacích postupů a principů na středních i vysokých školách v posledních letech včetně řady pedagogicko-psychologických aspektů studujících vytváří velmi zajímavá témata, jež je nezbytné prostřednictvím tvůrčí činnosti zařadit do koncepce vzdělávacích činností IVP. I proto tým institutu propojuje zajištění akreditovaných studijních programů i s praktickými zkušenostmi z Centra poradenských služeb ČZU.

Rozvoj tvůrčí činnosti je v současné době pro IVP prioritou, proto byl též v lednu 2024 podán projekt OP JAK – Podpora přípravy učitelů a učitelek v odborném vzdělávání na ČZU v Praze.

Nové aktivity institutu však v žádném případě neomezují vzdělávací činnost – v současné době dochází např. k reakreditaci programu CŽV „Studium pedagogiky pro učitele odborných předmětů…“, které navštěvuje mnoho našich kolegů a studujících z ČZU. IVP také chystá reakreditaci studijního programu Kariérové poradenství a vzdělávání - v rozvoji studijního programu budou zúročeny dlouholeté akademické zkušenosti nové garantky Mgr. Lenky Hlouškové, Ph.D. z řady výzkumných a rozvojových projektů.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.