Podání přihlášky ke studiu

Nová akreditace - program celoživotního vzdělávání SPUOP

Institut vzdělávání a poradenství získal koncem března 2024 novou akreditaci v programu celoživotního vzdělávání, kde zájemci a zájemkyně po úspěšném absolvování mohou získat kvalifikaci učitele odborných předmětů střední školy, učitele praktického vyučování střední školy, učitele odborného výcviku střední školy.

Konkrétně se jedná o studium pedagogiky podle § 22 odst. 1 písm. b) zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a § 1 odst. 1 písm. b) vyhlášky č. 317/2005 Sb. o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků, akreditační komisi a kariérním systému pedagogických pracovníků, ve znění pozdějších předpisů.

Jednoletý vzdělávací program má rozsah 150 hodin kontaktní výuky, z toho 30 hodin pedagogické praxe.

Více informací o programu celoživotního vzdělávání Studium pedagogiky

Více informací o přijímacím řízení

 

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.