Podání přihlášky ke studiu

Nabídka studijních a pracovních stáží

Institut vzdělávání a poradenství ČZU v Praze nabízí aktuálním studentům všech programů možnost dlouhodobých studijních či pracovních stáží na univerzitách v zahraničí. Minimální délka studijního pobytu na partnerské univerzitě jsou čtyři měsíce a minimální délka pracovní stáže v zahraničí jsou dva měsíce. Studijní výjezdy v akademickém roce 2023/24 jsou určeny pouze studentům aktuálních prvních ročníků.

Nepropásněte skvělou příležitost získat cenné zkušenosti v zahraničí a zašlete motivační dopis v angličtině nejpozději do 31. 1. 2023!

Jakou univerzitu vybrat a kam motivační dopis zaslat najdete v letáku:

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.