Podání přihlášky ke studiu

Konference Competence development for the European guidance community

Centrum Euroguidance při Národním pedagogickém institutu ČR pořádá společně s dalšími evropskými centry Euroguidance ve ST 30. listopadu 2022 evropskou konferenci pro pracovníky v oblasti kariérového poradenství. 

Konference, která proběhne v hybridním režimu online a na České zemědělské univerzitě v Praze, přivítá řečníky i účastníky z celé Evropy. Partnery konference jsou mezinárodní asociace IAEVG a Institut vzdělávání a poradenství ČZU v Praze. Akce je organizována jako součást Světového měsíce kariéry (Global Careers Month) pořádaného Cedefopem, Evropskou komisí, ETF, ILO, OECD, UNESCO a Světovou bankou.

Konference nese název Competence development for the European guidance community a klíčovými tématy bude rozvoj kompetencí kariérových poradců v kontextu budoucích změn společnosti a práce.

Hlavní sekce přednášek bude po celý den tlumočena do českého jazyka. Součástí hlavní sekce bude také slavnostní vyhlášení Národní ceny kariérového poradenství v České republice a prezentace oceněných příspěvků.

V několika paralelních sekcích konference během dne bude prezentována inspirace ze zahraničí.

Zájemci o aktivní účast na konferenci mohou přihlásit poster skrze registrační formulář, ve kterém najdou také podrobnější instrukce k této výzvě. 

Registrace na konferenci pro všechny zájemce o účast je otevřena až do 21. listopadu 2022. Neváhejte se zúčastnit této jedinečné akce v oblasti kariérového poradenství a vzdělávání, která se koná právě v České republice. 

Další informace včetně registračního formuláře a programu najdete na webové stránce konference.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.