Podání přihlášky ke studiu

Členství IVP v mezinárodní asociaci pro vzdělávání a odborné poradenství

IVP se stal novým členem mezinárodní asociace pro vzdělávání a odborné poradenství (IAEVG), která sdružuje prestižní univerzity a neziskové organizace zabývající se kariérovým poradenstvím a rozvojem přenositelných kompetencí. Asociace s více než 70letou historií je globálním aktérem v oblasti celoživotního poradenství. Sdílí principy udržitelnosti, diversity a sociální spravedlnosti ve vzdělávání a poradenské práci a zpřístupňuje vysoce kvalitní kariérové poradenství ve více než čtyřiceti zemích celého světa.

Hlavním důvodem členství IVP v IAEVG je výměna zkušeností v oblasti realizace studijních programů či celoživotního vzdělávání pro budoucí kariérové poradce a sdílení nových témat se studenty ve výuce studijního programu Kariérové poradenství a vzdělávání.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.