Zahradní slavnost absolventů a přátel univerzity

Zveme všechny absolventy a přátele ČZU v sobotu 15. září do areálu školy v Suchdole na třetí ročník Zahradní slavnosti pro absolventy a přátele ČZU. Návštěvníky čeká příjemné zářijové odpoledne plné vzpomínek, setkání a zábavy v jednom z nejkrásnějších a nejzelenějších univerzitních kampusů v České republice.

Připravený je bohatý program. Vše započne v 10 hodin v okolí Kruhové haly a v budovách jednotlivých fakult. Absolventi dostanou možnost nahlédnout do míst, kde strávili svá vysokoškolská léta. Posezení s přáteli podkreslí hudba v podání kapely ČZU Life Orchestra, chuťové pohárky rozezní produkty z ČZU, především Suchdolský Jeník, vína z Chloumku a produkty firem, které vznikly v podnikatelském inkubátoru ČZU. Na své si přijdou i malí návštěvníci, kteří se můžou těšit na divadlo či na ochutnávky z vědy ČZU.

Vstup je zdarma. Registrace je dobrovolná, ale kdo se zaregistruje, získá malý dárek od ČZU v podobně voucheru na ochutnávku piva či vína z dílny ČZU.

Další informace včetně podrobného programu naleznete na webu: slavnost.czu.cz.

Těšíme se v září na Vás.