Podání přihlášky ke studiu

Letní škola v ráji

Dvouměsíční letní škola v Indonésii organizovaná Institutem vzdělávání a poradenství ve spolupráci s českou neziskovou organizací „Škola v ráji“ proběhla od 8. 5. do 3. 7. 2018.  Škola se zaměřovala na komunitní vzdělávání a studijní a kariérní poradenství studentům ze znevýhodněných indonéských rodin. Vyslaní studenti bakalářského programu „Poradenství v odborném vzdělávání“ se rovněž podíleli na výuce indonéských studentů věkové kategorie 12-20 let na „Lkp. English Rinjani Institute”, situovaném na malebném indonéském ostrově Lombok.
Dvouměsíční škola měla vysoký dopad na rozvoj pedagogických, didaktických a komunikačních kompetencí studentů IVP a odborných znalostí a jazykových dovedností v anglickém jazyce u indonéských studenů, ale zajistila i posílení sociálních dovednostní včetně tolerance k rozdílným kulturám všech účastníků školy. Vzhledem k vysoké smysluplnosti této zahraniční aktivity, bude IVP vysílat další studenty na tuto „Školu v ráji“ i v roce 2019.
Výběrové řízení účastníků proběhne v prosinci 2018. Škola je určena studentům z všech fakult ČZU, se zájmem o multikulturní vzdělávání a s motivací  uplatnit se jako lektor ve své profesní dráze. V případě zájmu o tuto škol kontaktujte koodinátorku letní školy Ing. Barbora Jordánovou (jordanova@ivp.czu.cz), která Vám poskytne více bližších informací.

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.