Podání přihlášky ke studiu

Letní škola na AERES Wageningen (Nizozemí)

IVP nabízí čtyřem vybraným studentům oboru UOP (popř. UPV či POV, POVK) možnost zúčastnit se týdenní letní školy (=intenzivního kurzu) v Nizozemí ve dnech 3. – 10. června 2018.
Letní škola bude zaměřena průřezové téma “Člověk v demokratické společnosti”. Zúčastnění studenti budou mít možnost shlédnout příklady dobré praxe, jak integrovat sociální
témata do výuky odborných předmětů.

Program školy:

  • přednášky a workshopy na sociální témata
  • rozvoj osobnostních kompetencí (flexibilita, otevřenost, tolerance, kulturní empatie, emoční stabilita, sociální iniciativa, důvěra v ostatní)
  • práce v malých mezinárodních týmech: vypracování úkolů během školy, např. příprava týmové vyučovací hodiny
  • vyzkoušení si týmové výuky
  • vypracování pracovního listu (didaktického textu), rozsah 1-2 str. A4
  • návštěva dvou nizozemských středních zemědělských škol
  • poznávání kulturních a přírodních památek

Úspěšným zakončením kurzu student obdrží 2 kredity (ECTS).
Stáž je podporovaná Domem zahraničních služeb MŠMT ČR. V případě zájmu kontaktujte Ing. Jordánovou (jordanova@ivp.czu.cz), které Vám sdělí další podrobnosti. Škola (kurz) je vhodnější pro studenty oboru UOP, ale přihlásit se mohou i studenti oborů UPV či POV(K).

Více informací najdete také na letáku.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.