Podání přihlášky ke studiu

Fakulta roku 2016

Institut vzdělávání a poradenství ČZU v Praze se díky kladnému hodnocení našich studentů a absolventů umístil již po několikáté na 1. místě v kategorii „Pedagogika“ v prestižní každoroční anketě „Fakulta roku“. V anketě měli studenti a čerství absolventi vysokých škol v České republice možnost hlasovat a posoudit tak kvalitu výuky a prostředí, v kterém je výuka realizována.

Vážení studenti a absolventi IVP, velmi si vážíme Vašeho hodnocení a času věnovanému hlasování a budeme se i nadále snažit o zvyšování kvality Vašeho vzdělávání.

Více informací o anketě a přehled kompletních žebříčků naleznete zde: http://www.fakultaroku.cz/

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.