XIV. ročník Mezinárodní vědecké konference EDUCO

„Environmentální vzdělávání a udržitelný rozvoj jako nedílná součást přípravy učitelů přírodovědných, humanitních, zemědělských a příbuzných oborů“

Konference EDUCO 2019 je podpořena projektem Progres Q17 Univerzity Karlovy.

Pořadatelské instituce:

• Geologická sekce PřF UK
  • Institut vzdělávání a poradenství ČZU v Praze
  • Katedra zoológie a antropológie FPV UKF v Nitre
  • Klub ekologické výchovy, z. s.  – asociace pedagogů a škol pro environmentální vzdělávání, Praha

Konference je určena vysokoškolským pedagogům a odborníkům podílejícím se na přípravě učitelů v přírodovědných, zemědělských a dalších příbuzných oborech. Konference je určena také ředitelům a učitelům ZŠ a SŠ.

Tematické okruhy (sekce):

• Příprava učitelů a jejich další vzdělávání pro realizaci a řízení EV/VUR a implementace BOV do přírodovědného vzdělávání
  • Realizace EV a VUR v podmínkách škol – náměty a příklady dobré praxe
  • Odborné vzdělávání a poradenství v zemědělství v kontextu EV/VUR

Cíl konference: výměna zkušeností a informací, navázání spolupráce, příprava společných projektů, mobilit aj.

Podrobný program konference bude zaslán přihlášeným účastníkům dva týdny před zahájením konference.

Výstupem z konference bude recenzovaný elektronický sborník s ISBN.

Vydání sborníku bude podpořeno  projektem Progres Q17 Univerzity Karlovy.

Organizační pokyny:

Byl prodloužen termín na zaslání přihlášky!!! Vyplněnou závaznou přihlášku (v příloze) zašlete mailem do 6. 3. 2019 na adresu: naturgram@gmail.com

Platba za ubytování a další služby poskytnuté penzionem (hradí účastník) až po příjezdu v recepci penzionu.