Výhody účasti na VPP ČZU online

Veletrh je primárně o osobním setkání se zástupci společností. Máte možnost pokládat otázky, což je skvělá příležitost, protože pokládání otázek má 3 hlavní výhody:

• Dostanete odpověď, se kterou můžete nakláda
  • Projevujete zájem
  • Lidé, o které projevujete zájem, se cítí dobře

To je cenné, protože jak nám říká Zbigniew Czendlik: "Není důležité, co jste lidem řekli, ale jak se vedle vás cítili."

Další velkou výhodou tohoto veletrhu je, že ukážete svoje employability skills: což jsou měkké dovednosti, které když máte a trénujete je, budete skvělý zaměstnanec.

Dá se říct, že zkušenosti a znalosti (Excel, legislativa, angličtina) vás dostanou na pohovor, ale emloyability skills vám zajistí smlouvu a karierní postup.

Jaké jsou vlastně nejžádanější dovednosti v ČR (průzkum ČZU a VŠB-TUO, 2020)
TOP eployability skills v ČR
  • Schopnost učit se a rozvíjet se (mít pokorný postoj ke svým současným schopnostem)
  • SELFAWARENESS – znát sám sebe, své slabé a silné stránky, motivace a schopnosti, mít sebevědomí
  • Aktivní přístup a iniciativa
  • Zvědavost a zvídavost (schopnost pokládat otázky)
  • Komunikace
  • Organizace a plánování (time management, plánování)
  • Schopnost práce týmu
Bonusové dovednosti pro rok 2021
  • IT dovednosti (základní programy Word, Excel, schopnost pracovat a komunikovat online)
  • Etiketa – mezigenerační rozdíly, umět pozdravit, umět podat ruku a psát správně emaily apod..

Pokud se zaregistrujete a nahrajete svoje CV.  Ukazujete všem zaměstnavatelům, že máte zájem, že děláte věci navíc, že jste aktivní.

A tím, že se zúčastníte živého dne, postavíte se do fronty a potkáte se s nějakým zástupcem, tím ukážete že:
  • Jste aktivní.
  • Nebojíte se komunikovat (i když vám to nedělá radost, ale překonáváte se).
  • Pokládáte otázky.
  • Jste výjimeční – na ČZU je 15000 studentů a vy jste 1 z 800, kteří mají zájem a chtějí.
  • Nebojíte se rozvíjet a pracovat na sobě.
  • I přes školu dorazíte, protože si umíte zorganizovat čas a určit priority.

A PROTO REGISTRACE NA VELETRH ZDE

A pokud chcete pro svoji účast na veletrhu udělat ještě něco, tak můžete nastudovat náš manuál :-D

Anebo se přihlásit na jeden z našich workshopů.