Seminář pro budoucí učitele ekonomických předmětů

Tři vybraní studenti oboru „Učitelství odborných předmětů“ absolvovali třídenní školení zaměřené na nové metody ve výuce ekonomických předmětů. Seminář financovaný z programu Erasmus + KA2 proběhl ve dnech až 22. až 25. května 2017 v turecké Ankaře. Kromě pozorování nejrůznějších výukových postupů, výměny zkušeností s ostatními účastníky semináře z tureckých, portugalských, polských a slovenských vzdělávacích institucí, vedli studenti z IVP „mikro“ výstup na téma „Magický čtyřúhelník“ a „Mezipředmětové vztahy ve výuce ekonomických předmětů“.
Video ze semináře: https://www.wevideo.com/view/933945689