Srdečně vás zveme na online konferenci "Kariérové poradenství a vzdělávání ve světě vzhůru nohama", která proběhne 20. - 21. listopadu 2020

Konference je otevřená všem zájemcům, kteří se zajímají o kariérové poradenství a vzdělávání, akademickým pracovníkům, poradcům, učitelům, dalším pracovníkům v oblasti vzdělávání a zaměstnanosti ve státních, neziskových i privátních organizacích.

Neváhejte se přihlásit na tuto konferenci s příspěvkem nebo bez příspěvku - https://konferencekp.cz/ - zde naleznete i všechny další informace o konferenci.

Účast na konferenci je zdarma. Probíhá v českém i anglickém jazyce. Hlavní příspěvky v anglickém jazyce budou přeloženy do češtiny.

Konfernece je organizována Centrem Euroguidance, DZS ve spolupráci s Institutem vzdělávání a poradenství ČZU v Praze (IVP ČZU). Navazuje 5. ročníkem na předchozí konference k aktuálním tématům kariérového poradenství, které proběhly ve spolupráci s IAEVG (2019), UHK (2018), Katedrou andragogiky FF UK (2017) a ÚPV FF MU (2016).

Cílem konferencí je rozvíjet odborné zázemí kariérového poradenství, podporovat jeho profesionalizaci a zároveň jeho otevřenost, různorodost a vznik jeho nových forem. Podpořit teorii, výzkum a odbornou diskuzi praktiků i veřejnosti. Rádi bychom letos opět vytvořili společný prostor pro sdílení, prezentaci a diskusi.

Součástí konference bude i ocenění a prezentace výherců letošních Národních cen kariérového poradenství.

Tématem letošního roku je "kariérové poradenství a vzdělávání" s ohledem na současnou situaci změn ve společnosti a trhu práce. Vznikají nové možnosti pracovního uplatnění i vzdělávání, hledají se nové cesty a možnosti. Kariérové poradenství a kariérové vzdělávání má tak významné místo a nezastupitelnou roli pro současnou společnost ovlivněnou důsledky pandemie.

Neváhejte nás kontaktovat s dotazy - konferencekp@gmail.com

Organizační a vědecký tým konference