Werner Baltes Fellowship

Přejít na web výzvy
Datum ukončení výzvy
01.12.2021
Poskytovatel
Nepřiřazeno
 

Německý Federální úřad pro hodnocení rizika BfR (Bundesinstitut für Risikobewertung) nabízí v rámci podpory vědeckých talentů a tvorby mezinárodní sítě možnost tříměsíčního pobytu pro až 10 mladých vědců z nových členských států EU i států mimo EU; a to na pozici hostujícího vědce v rámci programu Werner Baltes-Fellowship. V rámci stáže nabízí BfR vhled do vědecké práce a pracovních výsledků ve zmíněných oblastech s případnou možností následné postgraduální nebo postdoktorandské pozice v probíhajících výzkumných projektech BfR.

Předpoklady k účasti na stáži jsou následující: univerzitní vzdělání v biologii, chemii, medicíně či veterinární medicíně, toxikologii nebo výživě. V rámci vědecké disciplíny se předpokládá zájem o téma ochrany zdraví spotřebitele, zodpovědný a oddaný přístup k práci, anglický jazyk nebo dobrá znalost němčiny.

Zájemci mohou zaslat svou žádost (online) do 1. prosince 2021, spolu s výběrem oblasti zájmu a možným časovým plánem.

V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se podání žádosti je možné kontaktovat paní pí. Schwadtke na e-mailové adrese scientificcareer@bfr.bund.de.

Vlastní oznámení Federálního úřadu pro hodnocení rizika s dalšími podrobnostmi (pracoviště, povolení k pobytu apod.) naleznete zde.

 

Další výzvy poskytovatele Nep

English ☰ Menu