Podání přihlášky ke studiu

Vyjádření ředitele IVP k dopravním omezením v okolí institutu

Vážené studentky, vážení studenti,

v posledních dnech jsem obdržel některé Vaše připomínky k dopravním omezením, která komplikují dostupnost budov Institutu vzdělávání a poradenství (vjezd k budově IVP a rekonstrukce Branického mostu). Ačkoliv jsem si vědom, že Vám tato situace značně komplikuje již tak méně komfortní přístup a možnost parkování u budov IVP, bohužel není možné rozšířit výjimku ke vjezdu na studenty institutu. V současné době mají výjimku pouze rezidenti a někteří zaměstnanci IVP. Dopravní označení sice informují o možnostech získat povolení ke vjezdu od MČ Praha – Velká Chuchle, povolení se však nevztahují na studenty IVP, účastníky kurzů a seminářů pořádaných na institutu.

Jsem si plně vědom těchto komplikací a omezené možnosti parkování v okolí IVP, snažím se však, aby měli studenti IVP v budoucnu odpovídající komfort v dostupnosti výukových prostor.

Děkuji za pochopení.

prof. Ing. Petr Valášek, Ph.D.

pověřený ředitel IVP

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.