Podání přihlášky ke studiu

ČZU goABROAD - zahraniční zkušenosti studentů ČZU na sociálních médiích

Chcete i v době pandemie cestovat alespoň skrze vyprávění ostatních? Přemýšlíte o výjezdu do zahraničí ať už na studijní, pracovní nebo dobrovolnickou stáž a zajímají Vás zkušenosti ostatních?
Poslouchejte rozhovory se studenty ČZU v pravidelné podcastové relaci ČZU goABROAD dostupné na Spotify: https://spoti.fi/30DYMA8 a na iTunes - https://apple.co/3srwpBb nebo sledujte profil na Instagramu https://www.instagram.com/czugoabroad/.
Za tvorbou projektu ČZU goABROAD stojí Ondra Votinský a Petra Hatalová z Oddělení mezinárodních vztahů, které můžete v případě dotazů, nápadů nebo komentářů kontaktovat na e-mailové adrese goabroad@rektorat.czu.cz nebo přes Instagram.
Nechte se inspirovat a přihlaste se i vy na výměnný pobyt! Přidáte se tak k milionům studentů, kterým zkušenost ze zahraničí změnila život!

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.