Podání přihlášky ke studiu

Nový kurz CŽV pro odbornou i širokou veřejnost

IVP v rámci kurzů celoživotního vzdělávání nabízí nový kurz „Prezentace s jistotou aneb jak na veřejné vystupování a rétoriku“.

Kurz je určen všem, kteří chtějí zlepšit své komunikační a prezentační dovednosti. Během jednodenního kurzu se účastníci zaměří na klíčové aspekty efektivní prezentace, včetně tvorby poutavého obsahu, vizualizace dat a zlepšení svého mluveného projevu. Kurz poskytne praktické nástroje pro tvorbu prezentací a jejich prezentování za využití přesvědčivého mluveného projevu. Účastníci budou mít příležitost zdokonalit své prezentační dovednosti prostřednictvím praktických cvičení a poskytnuté zpětné vazby. Kurz pomůže účastníkům zlepšit své prezentační dovednosti a zvýšit jejich sebevědomí, což přispěje k efektivnější tvorbě prezentací a jejich úspěšnějšímu prezentování. 

Více informací naleznete zde.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.